کارواش بخار ( استیم بخار )

معرفی کارواش بخار (استیم بخار )

کارواش بخار (استیم بخار ) چیست و چه کاربردی دارد؟ مهمترین مزیت به کارگیری این دستگاه شامل چه مواردی می باشد؟ چرا به کارگیری آن در سال های اخیر توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از اطلاعات مفیدی در مورد آن بپردازیم، با ما همراه باشید.

کارواش بخار (استیم بخار ) یک دستگاه فوق العاده حرفه ای می باشد که با کارایی بی نظیر توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. با پیشرفت تکنولوژی و به وجود امدن دستگاه های نوین، شرکت ها موفق به تولید این نوع از دستگاه ها شده اند که بتوانند پروسه ی شستشوی خودرو را بهبود بخشند.

این دستگاه دارای فشار قوی می باشد و بر این اساس می تواند کیفیت عالی در شستشو ایجاد کند.

امروزه کارواش های سیار و ثابت می توانند به راحتی از مزایا کارواش بخار (استیم بخار ) بهره مند باشند. فرایندی که با استفاده از بخار می توان داخل شویی و توشویی اتومبیل را انجام داده اصطلاح کارواش بخار گویند که با استفاده از دستگاه های کارواش بخار (استیم بخار ) انجام می شود. یکی از اصلی ترین ویژگی های بکارگیری این روش آن است که با استفاده از این دستگاه می توان با حتی 2 لیتر آب اتومبیل شسته شده و خشک گردد.

در حالیکه در روش های معمولی نیازمند صرف بیش از 100 لیتر آب هستیم. به همین دلیل به کار گیری کارواش بخار  توانسته است توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. امروزه کارواش های مختلفی در سراسر جهان با استفاده از این نوع از دستگاه در صدد کاهش هزینه های بعدی هستند. اگر چه برای خرید این محصول لازم است هزینه ای قابل ملاحظه ای پرداخت گردد ولی ارزش آن را دارد.

کارواش بخار
کارواش بخار

انواع کارواش بخار (استیم بخار )

دستگاه های کارواش بخار (استیم بخار ) دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از آنها نیز کاربرد متفاوتی دارند . با توجه به نیازهای موجود می توانید مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهید.

از جمله انواع دستگاه کارواش بخار (استیم بخار ) می توان موارد زیر را نام برد:

هزینه ی درخواستی برای خرید هر یک از انواع آن نیز متفاوت است. نمونه های قابل حمل به دلیل اینکه امکان جابه جایی را دارند در مکان های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. به راحتی می توان آنها را از ناحیه ای به ناحیه ی دیگر منتقل کرد. نمونه های ثابت نیز به دلیل داشتن وزن زیاد معمولا در یک مکان مستقر می شوند و از آنها برای تمیز کردن لکه و کثیفی های شدید استفاده می شود.

می توانید کلیه ی تجهیزات مربوط به هر یک از دستگاه های کارواش بخار (استیم بخار ) را نیز در لیست فروش ما مشاهده کنید. اطلاعات کامل در مورد هر یک از نمونه های موجود درج شده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما از طریق شماره های موجود در وب سایتمان در تماس باشید.

کاربرد کارواش بخار (استیم بخار )

استفاده از دستگاه کارواش بخار (استیم بخار ) فقط محدود به شستشوی خودرو و اتومبیل نمی باشد. از کارایی ان می توان در بخش های مختلف نیز با اطمینان کامل بهره مند شد.

از جمله مهمترین کاربرد کارواش بخار (استیم بخار ) می توان موارد زیر را نام برد:

 • به کارگیری در کارواش های مختلف سواری
 • به کارگیری در کارواش های ویژه برای خودروهای سنگین
 • به کارگیری در تعمیرگاه های مختلف خودروهای سبک و سنگین
 • به کارگیری در پارکینگ های عمومی و البته خصوصی
 • به کارگیری در رستوران ها
 • به کارگیری در آشپزخانه های صنعتی
 • به کارگیری در واحد های مختلف شستشوی صنعتی
 • به کارگیری در شستشوی مخازن کوچک و بزرگ
 • به کارگیری در واحد های مختلف تولیدی صنایع غذایی

کارواش بخار (استیم بخار ) چگونه کار می کند؟  کارکرد این نوع از دستگاه ها بسیار آسان است و به دلیل بکارگیری از تجهیزات نوین و فناوری جدید به طور کلی به راحتی می توان از مزایای آن برخوردار بود. راهنمای استفاده از این محصول در اختیار شما قرار داده می شوند.

بعد از خرید می توانید از خدمات پس از فروش نیز برخوردار باشید و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل با ما در تماس باشید.

خرابی و ایجاد مشکل در بکارگیری کارواش بخار (استیم بخار ) به ندرت رخ می دهد. اگر اصول لازم برای استفاده از آن را به خوبی بدانید در این صورت می توانید با اطمینان خاطر برای بازه ی زمانی زیاد از مزایای آن برخوردار باشید. در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل نیز بلافاصله با افراد کاردان و با تجربه در تماس باشید تا بتوانید از عیب یابی نهایی مطمئن باشید. به همراه این محصول تجهیزات جانبی مختلفی نیز در اختیار شما قرار داده می شود.

کارواش بخار
کارواش بخار

تفاوت دستگاه کارواش نانو بخار با معمولی

علاوه بر دستگاه کارواش بخار (استیم بخار ) معمولی ، ممکن است شاهد نمونه های دیگری از جمله دستگاه کارواش نانو بخار باشید. این نوع از دستگاه ها علاوه بر بخار ، از مواد شوینده مختلف نیز برای شستشو استفاده می کنند . این امر می تواند کیفیت شستشو را به مقدار بسیار زیاد افزایش دهد. این امر پاکیزگی بیشتری را به همراه خواهد داشت. کارواش های بخار معمولی معمولا از هیچ گونه مواد شوینده ای استفاده نمی کنند ولی این نوع از دستگاه ها با به کارگیری شوینده های ویژه ی دیگر نیز میزان کیفیت را افزایش می دهند.

استفاده از کارواش نانو بخار به مقدار بسیار زیاد می تواند کیفیت تمیزی را افزایش دهد. البته هزینه ی درخواستی برای خرید این نوع از دستگاه ها نیز به مراتب بیشتر است.

مواد شوینده بسیاری نیز برای این مورد در دسترس است که کارایی هر یک از آنها نیز متفاوت می باشد. مواد لازم مورد نیاز برای این امر با توجه به نوع بخار  نیز باید انتخاب شود. در غیر این صورت کارایی و کیفیت مطلوب نیز نخواهد داشت. در این نوع از دستگاه ها مخزن مواد شوینده با مخزن بخار متفاوت می باشد. کثیفی موجود در اتومبیل ها با بکارگیری این نوع از دستگاه ها به مراتب بیشتر از بین می رود.

شستن موتور با کارواش بخار

شستن موتور با استفاده از کارواش بخار (استیم بخار ) از دیگر مزیت های بکارگیری این نوع از محصولات می باشد. شستن موتور ماشین نسبت به سایر قسمت های آن بسیار سخت می باشد و اگر پروسه ی مربوط به از بین بردن چربی و گریس موجود در این ناحیه به خوبی انجام نشود می تواند  دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد.  از سوی دیگر از آنجا که قطعات و تجهیزات مختلفی در موتور اتومبیل تعبیه شده است، هرگونه سهل انگاری و استفاده از روش نامطلوب می تواند دردسرهای بیشتری به همراه داشته باشد.

به همین دلیل استفاده از کارواش بخار به ویژه انواع ان که با شوینده های نانو ادغام شده اند می توانند بیشترین کیفیت تمیزی را به همراه داشته باشد. بیشتر قطعات موجود در موتور خودرو نسبت به آب و رطوبت حساس هستند و در صورت خیس شدن می تواند دردسرهای بسیاری از جمله نقص فنی به همراه داشته باشند.

به همین دلیل تاکید می شود برای شستن موتور خودرو سعی کنید از  مزایای کارواش بخار غافل نباشید.

بخار هم توانایی شستشوی بالایی دارد و هم  بسیاری از دردسر های دیگر را به همراه ندارد. از سوی دیگر با به کار گیری آن می توان در مصرف آب به مقدار قابل ملاحظه صرفه جویی کرد. دستگاه کارواش بخار (استیم بخار ) قابلیت آن را دارد که بتواند لکه های قوی را به راحتی از بین ببرد. همین دلیل در مقایسه با بسیاری از روش های به کار رفته در کارواش دارای مزایای زیادی است. بخار خشک به قطعات الکترونیکی آسیب نخواهد زد و هیچ  گونه اثری از رطوبت بر جای نمی گذارد.

کارواش بخار
کارواش بخار

مزایای کارواش بخار (استیم بخار )

به کار گیری کارواش بخار (استیم بخار ) دارای مزایای بسیاری است به همین دلیل توانسته در بازه ی زمانی کوتاه توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند.

از جمله مهمترین مزایای به کارگیری دستگاه کارواش بخار  می توان موارد زیر را نام برد:

 • کاهش دادن فضای مورد نیاز
 • کیفیت بالا
 • کاهش مراحل شستشو
 • کاهش زمان شستشوی خودرو
 • مزیت زیست محیطی
 • کاهش میزان مصرف آب
 • از بین رفتن مشکلات فاضلاب در کارواش ها
 • کاهش نیروی انسانی
 • رفع نیاز به برق سه فاز
 • رفع مشکل آسیب دیدن خودرو

هر یک از مزایای یاد شده به عنوان دلایل مهمی برای به کارگیری این دستگاه ها در کارواش تبدیل شده است. امروزه کارواش های مدرن به منظور افزایش میزان کارایی فعالیت خود به طور ویژه از دستگاه کارواش بخار (استیم بخار ) استفاده می کنند.

شما نیز میتوانید از کارایی آن برخوردار باشید ولی به شدت تاکید می شود، مراکز معتبر را برای خرید انتخاب کنید.

زیرا هرگونه سهل انگاری در این زمینه می تواند هزینه ی صرف شده برای خرید را به باد دهد.

در صورتی می توانید از مزایای خرید کارواش بخار (استیم بخار ) برخوار باشید که بتوانید محصول با کیفیت را انتخاب کنید. یک نمونه ی بی کیفیت و تقلبی نمی تواند شرایط بهینه  ای برای شستشوی خودرو ها به همراه داشته باشد و به دلیل خرابی های مکرر نیازمند هزینه ی گزاف برای تعمیر و تعویض آن خواهد بود. با ما محصولات با کیفیت و اصل را خریداری کنید. اطلاعات کامل در مورد مشخصات هر یک از نمونه های موجود درج شده است.

خرید دستگاه کارواش بخار (استیم بخار )

به منظور خرید آنلاین کارواش بخار (استیم بخار ) می توانید همین اکنون از خدمات فروش آنلاین ما بهره مند شده و به راحتی ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. اطلاعات کامل در مورد محصول و مشخصات آن درج شده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با ما با شمارههای موجود در ارتباط باشید. از مشاوره ی رایگان ارائه شده توسط کارشناسان ما در فروش این محصول غافل نباشید. ما اینجا هستیم تا شما خرید آسان و مطمئن را تجربه کنید.

از مهمترین مزایای خرید از ما می توان موارد زیر را نام برد:

 •     کیفیت عالی
 •     تحویل فوری
 •     قیمت مناسب
 •     پشتیبانی آنلاین
 •     پشتیبانی تلفنی
 •     مشاوری رایگان

ما مفتخر آن هستیم به عنوان یکی از شرکت اهای پیشرو در این زمینه توانسته ایم با ارائه ی کیفیت عالی در خدمت شما عزیزان بوده و رضایت کامل را دریافت کنیم. بررسی های جدی در مورد کیفیت و کارایی هر یک از محصولات موجود در لیست فروش ما انجام می شود. با ما کیفیت عالی را به قیمت مناسب خریداری خواهید کرد. اگر چه برای خرید دستگاه کارواش بخار (استیم بخار ) نیازمند پرداخت هزینه  هستید ولی ارزش آن را دارد زیرا در یک بازه ی زمانی کوتاه به دلیل کاهش هزینه های جانبی و افزایش میزان کیفیت و کارایی قادر خواهید بود هزینه ی صرف شده برای خرید آن را جبران کنید.

کارواش بخار
کارواش بخار

قیمت کارواش بخار (استیم بخار )

قیمت کارواش بخار (استیم بخار ) به پارامترهای مختلفی وابسته است. به منظور اطلاع از قیمت این محصول می توانید با ما با شمارههای درج شده با ما در تماس باشید و راهنمای کامل دریافت کنید. اطلاعات لازم در مورد هر یک از نمونه های موجود در اختیار شما قرار داده شده است. هر یک از انواع دستگاه های کارواش بخار (استیم بخار ) با توجه به استانداردهای مد نظر در ظرفیت و کارایی متفاوت تولید می شوند. با در نظر گرفتن نیازهای موجود می توانید نمونه های دلخواه را خریداری کنید.

از جمله عوامل موثر در قیمت کارواش بخار  می توان موارد زیر را نام برد:

 • کیفیت
 • کارایی
 • استاندارد
 • ظرفیت
 • برند
 • نوع

به منظور ارائه ی خدمات مشتری پسند در صدد آن هستیم که هزینه ی مناسبی برای خرید این محصول در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همین اکنون می توانید ثبت سفارش خود را تکمیل کنید و در اسرع وقت بعد از پایان یافتن پروسه ی ثبت سفارش آن را دریافت کنید. توجه کنید این نوع از محصولات قیمت مشخصی در بازار دارند به همین دلیل هر گاه به هزینه ی کمتر به شما  پیشنهاد شدند به کیفیت آن مشکوک باشید زیرا دلیلی وجود ندارد یک محصول مرغوب و با کیفیت به هزینه ی کم و قیمت پایین به فروش برسد. سودجویان بسیاری هستند به منظور فروش محصولات تقلبی خود، هزینه ی کمتری را ارائه می دهند.

شما می توانید جهت مشاوره خرید دیگ بخار و استعلام قیمت از طریق شماره تماس زیر و یا از طریق فرم روبرو با ما در تماس باشید .

09121233946

فهرست
Call Now Button
× واتساپ