9 ویژگی مهم دیگ بخار 1 تن کارکرده

یکی از انواع تجهیزاتی که در صنعت از آن استفاده بسیار زیادی می شود دیگ بخار 1 تن است. بسیاری از افراد برای اینکه در هزینه های خود صرفه جویی کنند نوع کارکرده این وسیله صنعتی را خریداری می نمایند. این دیگ بخار دارای سه پاس حرارتی می باشد که طراحی آن را به صورت عقب تر طراحی کرده اند. به همین دلیل باید بدانید راندمان حرارتی این دیگ بسیار بالا می باشد. ظرفیت بخار که درون این دیگ شکل می گیرد تا یک تن می رسد. استفاده از این دیگ بسیار آسان می باشد و مراحل نصب آن هم آسان می باشد.

شما با توجه به حجم بخاری که در دیگ بخار 1 تن تولید می شود می توانید آن را برای مصارف متنوعی به کار ببرید. کارگاه های تولیدی بسیار زیادی هستند که برای صنایع کوچک و یا بزرگ خود این دستگاه را خریداری می کنند. البته که باید بدانید به دلیل بالا بودن قیمت این دستگاه برخی از افراد برای راه اندازی کسب و کار خود نوع دست دوم آن را خریداری می کنند. شما برای خرید دیگ بخار دست دوم یک تن باید به خوبی در مورد ویژگی های دیگ بخار اطلاعات بیشتری داشته باشید تا بتوانید آن را با بهترین کیفیت خریداری کنید. برخی از اصلی ترین این ویژگی ها که دیگ های بخار یک تن باید داشته باشند را در ادامه معرفی می کنیم.

دیگ بخار 1 تن

دیگ بخار 1 تن

ویژگی هایی که زمان  خرید دیگ بخار 1 تن دست دوم باید به آنها دقت داشته باشید

امروزه بسیاری از افراد هر یک از کالاهای صنعتی که قیمت بالایی دارند را ترجیح می دهند به صورت دست دوم خریداری کنند. هزینه ای که شما برای خرید کالاهای دست دوم پرداخت می کنید بسیار مناسب می باشد، به همین دلیل اگر نمی خواهید برای راه اندازی کسب و کار خود هزینه زیادی را جهت خرید دیگ های بخار یک تن پرداخت کنید نوع دست دوم دیگ ها برایتان بهترین انتخاب می باشد. برخی از ویژگی هایی که زمان خرید دیگ بخار 1 تن دست دوم باید به آنها دقت داشته باشید تا بهترین نمونه دستگاه را خریداری کنید عبارت است از :

.

  1. فشار کاری بخار درون این دیگ از 6 تا 10 اتمسفر می باشد. بنابراین زمان خریداری هر یک از این دیگ ها باید به خوبی فشار کاری آن را مورد بررسی قرار دهید تا با نیاز صنعت تان مطابقت داشته باشد.
  2. بازدهی بالایی را از این دیگ های بخار باید دریافت کنید، البته که باید بدانید در صورت بازدهی بالا نیاز است سوخت کمتری را از دستگاه دریافت نمایید. از آنجایی که درون این دیگ بخار از سه پاس حرارتی استفاده می شود شما باید به خوبی بدانید که همین ویژگی دستگاه موجب می شود بتوانید آن را با مصرف سوخت پایین مورد استفاده قرار دهید.
  3. از آنجایی که دیگ بخار 1 تن تا حدودی عقب تر می باشد باید به خوبی بدانید سطح حرارتی آن هم افزایش پیدا می کند. شما زمان خریداری دیگ بخار دست دوم یک تن باید به خوبی عقب تر بودن آن را مورد بررسی قرار دهید و سپس آن را تهیه نمایید.
  4. از آنجایی که دستگاه شبیه به پکیج می باشد شما به راحتی می توانید آن را نصب کنید و مورد استفاده قرار دهید. بنابراین زمان خریداری دستگاه باید به نصب آسان آن دقت داشته باشید و آن را از جمله ویژگی های آن بدانید.
  5. بازده حرارتی صنعت شما باید به وسیله این دستگاه بهبود بخشیده شود. در واقع شما بهتر است بدانید که با نصب اکونومایزر در قیمت خروجی دودکش می توانید تا 90 درصد انرژی حرارتی آن را بهبود ببخشید.

دیگ بخار 1 تن

  1. استفاده کردن از شاسی یکپارچه درونی دیگ بخار 1 تن دست دوم را باید به خوبی زمان خریداری بررسی کنید. در واقع شما با خرید این محصول دیگر نیازی به فونداسیون مخصوص ندارید. البته که در صورتی شما نیاز به این فونداسیون پیدا نمی کنید که دستگاه به صورت یکپارچه در صنعت شما نصب شود. زمانی که می خواهید دستگاه های دست دوم را خریداری کنید باید به خوبی عملکرد یکپارچه بودن آن را مورد بررسی قرار دهید.
  2. عملکرد درونی این دستگاه به صورت خودکار می باشد و شما زمانی که می خواهید نوع دست دوم آن را خریداری کنید باید به خوبی عملکرد صحیح آن را مورد بررسی قرار دهید.
  3. قیمت مناسب بودن دیگ بخار 1 تن دست دوم یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که این دیگ بخار دارد. شما می توانید هر یک از انواع دستگاه را با قیمت مناسب خریداری کنید و در صنعت مورد استفاده قرار دهید.

9. استانداردهایی که دیگ های بخار یک تن دارند مشخص شده می باشد و بین المللی است. شما به همین دلیل زمان خریداری هر یک از انواع دیگ های بخار یک تن باید به خوبی استانداردهای تولیدی آنها و کیفیتی که دارند را بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button
× واتساپ